Chroń swoich bliskich!

Wróciłeś z rejonów silnie dotkniętych epidemią koronawirusa lub miałeś styczność z osobą potencjalnie zakażoną SARS-Cov-2 wywołującym chorobę o nazwie COVID-19? Wychodząc naprzeciw dynamicznie zmieniającym się wymogom rynku oferujemy Państwu wynajem naszych Apartamentów na potrzeby autoizolacji. 

Szukasz mieszkania na domową kwarantannę? Odpowiedzialnie podchodzisz do problemu autoizolazji? Zamieszkaj w jednym z naszych Apartamentów w centrum Poznania, w pełni wyposażonch niezależnych mieszkań o standardzie hotelowym. W Apartamencie znajduje się szereg udogodnień dla komfortowej kwarantanny: wygodne łóżko hotelowe wraz z zapasem pościelibiurko lub stół do pracy, szybkie WiFi, TV, zasłony zaciemniające i nowoczesna łazienka. Dla tych, którzy lubią samodzielnie coś ugotować do dyspozycji są kuchnie wyposażone we wszystkie sprzęty AGD jak również kawę, herbatę, tabletki do zmywarki, ściereczki, ręczniki papierowe, worki na śmieci itp. W komfortowych łazienkach Goście znajdą mydło oraz ręczniki i papier toaletowy.  

Aby zminimalizować ryzyko bezpośredniego kontaktu związanego z zakażenia koronawirusem w Apartamecie znajdą Państwo zapas pościeli i ręczników oraz środków higienicznych. Wynajem długoterminowy nie obejmuje sprzątania w trakcie pobytu. Na życzenie oferujemy możliwość dostarczenia zakupów pod drzwi Apartamentu.

Zapytaj o termin i dostępność!

Rodo

Bezpieczna, zautomatyzowana rezerwacja

Cały proces rezerwacji, płatności i zameldowania przebiega 100%  zdalnie, bez potrzeby osobistego kontaktu, co jest szczególnie ważne w czasach panującej pandemii. Rezerwacji oraz zapłaty całej kwoty można dokonać całkowicie online. Zameldowania można dokonać o dowolnej porze i odbywa się ono całkowicie samoobsługowo! Nie muszą Państwo odbierać kluczy !  Wszystkie nasze apartamenty wyposażone są w zamki szyfrowe z łatwą do zdezynfekowania klawiaturą. Unikalny kod generowany jest przez Recepcję i wygasa po zaraz po zakończeniu pobytu.

Dokładamy najwyższych starań aby Państwa pobyt w Apartamencie był bezpieczny dlatego wprowadziliśmy zaostrzone procedury dotyczące sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń a nasz personel sprzątający został w tym kierunku specjalnie przeszkolony. 

Udogodnienia dla Klientów

Samoobsługowe zameldowanie 24h
Faktury VAT na maila
Darmowe WiFi
Biurko lub stół do pracy
Wygodne łóżka hotelowe
Wyposażona kuchnia
Dostawa zakupów pod drzwi na życzenie
Wirtualna Recepcja
Netflix

Wirtualna Recepcja jest do Państwa telefonicznej dyspozycji codziennie w godzinach 9-22 po numerem  61 8551763 oraz adresem mailowym apartamenty@very-berry.pl

Sprawdź dostępność Amartamentów i zarezerwuj online!

HOME  APARTAMENTY REZERWACJA       REGULAMIN        FAQ         KONTAKT        

Samodzielne Apartamenty w strategicznych punktach Poznania.

Zdalna Recepcja 24h:
  Tel. kom:  +48 536 961 480
apartamenty@very-berry.pl
check in 15.00 / check out 11.00

         

Call Now Button