Cztery Apartamenty Targowe 300m od MTP, blisko PKP

4 Apartamenty w jednej lokalizacji: Głogowska 35/10

Lokalizacja:

Cztery Apartamenty Targowe Głogowska 35/10 zlokalizowane są na 1 piętrze frontu zabytkowej kamienicy, bardzo blisko Międzynarodowych Targów Poznańskich (główne wejście na Targi ul.Śniadeckich 25), 6min od zachodniego wejścia na Dworzec PKP.  W okolicy wiele sklepów i restauracji. Od najbliższego przystanku MPK dzieli nas zaledwie 70m. Budynek położony jest w obrębie płatnej strefy parkingowej dzielnicy Łazarz. Najbliższy całodobowy parking strzeżony znajduje się przy ul. Gąsiorowskich 6 (150m od obiektu). Wejście do Apartamentów odbywa się przez drzwi nr 10 na pierwszym piętrze, a następnie przez wspólny hall.

Apartament 101 

(Studio z 2 osobnymi łóżkami)

Niewielki Apartament Targowy, typu Studio dla 2 osób, znajduje się zaledwie 300 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada dwa wygodne jednoosobowe łóżka, mini aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Samodzielne zameldowanie za pomocą kodu do zamka szyfrowego

Opis Apartamentu 101

Ten stylowo zaaranżowany apartament typu Studio o powierzchni 18m znajduje się zaledwie 200 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, w kamienicy przy ul. Głogowskiej 35. Apartament posiada dwa osobne łóżka w rozmiarach 90×200 przykryte białą hotelową pościelą oraz osobny mini aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem, jak również kawą, herbatą, ściereczkami. Studio wyposażone jest w telewizor oraz bezpłatne WiFi. W łazience z prysznicem goście znajdą mydło i ręczniki oraz suszarkę do włosów. Zameldowanie odbywa się całkowicie samoobsługowo 24h (check in od godz 15)  za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 102

(Studio double + rozkładana kanapa, z balkonem)

Apartament Targowy typu Studio znajduje się zaledwie 300m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne łóżko dla 2 osób (w konfiguracji double) oraz rozkładaną 2 osobową kanapę, aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu !

Opis Apartamentu 102

Ten komfortowy apartament typu Studio dla 2 osób + 1 znajduje się zaledwie 300 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, Posiada wygodne łóżko (w konfiguracji: małżeńskie) + rozkładaną kanapę wraz z pościelą i ręcznikami.  W mieszkaniu znajduje się wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, czajnik, kuchenka indukcyjna, mikrofalówka) jak również kawą, herbatą, ręcznikami i artykułami pierwszej potrzeby. W komfortowej łazience z prysznicem goście znajdą mydło oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są żelazko, suszarka do włosów, TV oraz stół z barowymi krzesłami. Zameldowanie odbywa się samoobsługowo za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 103

(Studio double + rozkładana kanapa)

Apartament Targowy typu Studio znajduje się zaledwie 300m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne łóżko dla 2 osób (w konfiguracji double) oraz rozkładaną 2 osobową kanapę, aneks kuchenny i komfortową łazienkęSamodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu !

Opis Apartamentu 103

Ten komfortowy apartament typu Studio dla 2 osób + 1 znajduje się zaledwie 300 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, Posiada wygodne łóżko (w konfiguracji: małżeńskie) + rozkładaną kanapę wraz z pościelą i ręcznikami.  W mieszkaniu znajduje się wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, czajnik, kuchenka indukcyjna, mikrofalówka) jak również kawą, herbatą, ręcznikami i artykułami pierwszej potrzeby. W komfortowej łazience z prysznicem goście znajdą mydło oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są żelazko, suszarka do włosów, TV oraz stół z krzesłami. Zameldowanie odbywa się samoobsługowo za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 104

(studio typu double)

Niewielki Apartament Targowy, typu Studio dla 2 osób, znajduje się zaledwie 300 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada dwa wygodne jednoosobowe łóżka, mini aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Samodzielne zameldowanie za pomocą kodu do zamka szyfrowego

Opis Apartamentu 104

Ten stylowo zaaranżowany apartament typu Studio o powierzchni 18m znajduje się zaledwie 200 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, w kamienicy przy ul. Głogowskiej 35. Apartament posiada dwa osobne łóżka w rozmiarach 90×200 przykryte białą hotelową pościelą oraz osobny mini aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem, jak również kawą, herbatą, ściereczkami. Studio wyposażone jest w telewizor oraz bezpłatne WiFi. W łazience z prysznicem goście znajdą mydło i ręczniki oraz suszarkę do włosów. Zameldowanie odbywa się całkowicie samoobsługowo 24h (check in od godz 15)  za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartamenty Targowe ul.Głogowska 35, Poznań

Miedzynarodowe Targi Poznańskie 300m

Dworzec Zachodni 250m

Sprawdź dostępność Apartamentów i zarezerwuj online!

HOME  APARTAMENTY REZERWACJA       REGULAMIN        FAQ         KONTAKT        

Samodzielne Apartamenty w strategicznych punktach Poznania.

Zdalna Recepcja 24h:
  Tel. kom:  +48 536 961 480
apartamenty@very-berry.pl
check in 15.00 / check out 11.00

         

Call Now Button