Trzy Apartamenty w centrum Poznania

3 Apartamenty we wspólnej lokalizacji: Niedziałkowskiego 25a

Lokalizacja:

Trzy Apartamenty zlokalizowane są na 1 piętrze nowego apartamentowca w garażem i windą przy ulicy Niedziałkowskiego 25a. Budynek położony jest zaledwie 400m od Galerii Stary Browar, i 1500m od płyty Starego Rynku. Do centrum biznesowego Business Link jest 600m. Od dworca PKP Poznań Główny dzieli nas dokładnie 1 km (15 minut pieszo). Jeśli natomiast do Poznania przyjeżdżasz samochodem ucieszy Cię wiadomość, że do dyspozycji Gości mamy 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. (Parking jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rezerwacja i kaucja za pilota)

Budynek sąsiaduje z parkiem imienia Izabeli i Jarogniewa Drwęskich – niezwykle przyjemne miejsce na poranny jogging. Park oferuje również nowoczesny plac zabaw wraz z siłownią plenerową.

W okolicy znajduje się wiele sklepów i restauracji – Wilda jako kolejna dzielnica po Jeżycach wykształciła własną offową infrastrukturę gastronomiczną i stała się modnym miejscem wśród poznaniaków i turystów.  Najbliższy sklep to „Żabka” w odległości 50m.

Apartament 01 

(Studio z aneksem)

Niewielki Apartament typu Studio dla 2 osób posiada wygodne małżeńskie łóżko hotelowe, aneks kuchenny i komfortową łazienkę. W hali garażowej dostępne jest miejsce parkingowe  (konieczna wcześniejsza rezerwacja). Samodzielne zameldowanie za pomocą kodu do zamka szyfrowego 24h. 

Opis Apartamentu 01

Ten przytulny apartament typu Studio z balkonem dla 2 osób posiada najwyższej jakości łóżko hotelowe (małżeńskie). W Apartamencie Goście znajdą przygotowaną białą pościel hotelową i ręczniki. W mieszkaniu znajduje się dobrze wyposażony aneks kuchenny z lodówką, zmywarką, czajnikiem, kuchenką indukcyjną, jak również kawą, herbatą, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. Studio wyposażone jest w telewizor oraz bezpłatne WiFi. W łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są: żelazko, suszarka do włosów. Apartament nr 1 nie posiada balkonu. Istnieje możliwość skorzystania z miejsca parkingowego w garażu podziemnym (miejsca na platformie) – proszę skontaktować się z Recepcją w sprawie dostepności i wpłacenia kaucji za pilota do bramy garazowej. Zameldowanie odbywa się całkowicie samoobsługowo, o dowolnej porze (po godz 15) za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 02

(Studio z balkonem)

Apartament typu Studio z balkonem posiada wygodne łóżko hotelowe dla 2 osób (w konfiguracji double lub twin) oraz aneks kuchenny i komfortową łazienkę. W hali garażowej dostępne jest miejsce parkingowe (konieczna rezerwacja!). Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu do zamka elektronicznego.

Opis Apartamentu 02

Ten komfortowy apartament typu Studio dla 2 osób posiada wygodne łóżko hotelowe (w konfiguracji: małżeńskie lub dwa osobne łóżka) wraz z pościelą i ręcznikami. Na przestronnym balkonie stanął stolik z dwoma fotelami. W mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka indukcyjna) jak również kawą, herbatą, tabletkami do zmywarki, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. W komfortowej łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są żelazko, suszarka do włosów, TV oraz stół z dwoma krzesłami. Zameldowanie odbywa się samoobsługowo za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 03

(Studio z balkonem)

Apartament typu Studio z balkonem posiada wygodne łóżko hotelowe dla 2 osób (w konfiguracji double lub twin) oraz aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Dostępne jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym (konieczna rezerwacja!). Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu do zamka szyfrowego!

Opis Apartamentu 03

Ten komfortowy apartament typu Studio dla 2 osób posiada wygodne łóżko hotelowe (w konfiguracji: małżeńskie lub dwa osobne łóżka) wraz z pościelą i ręcznikami. W mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka indukcyjna) jak również kawą, herbatą, tabletkami do zmywarki, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. W eleganckiej łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są żelazko, suszarka do włosów, TV. Ogromną zaletą mieszkania jest spory balkon z przyjemnym widokiem. Zameldowanie odbywa się samoobsługowo za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Sprawdź dostępność Amartamentów i zarezerwuj online!

HOME  APARTAMENTY REZERWACJA       REGULAMIN        FAQ         KONTAKT        

Samodzielne Apartamenty w strategicznych punktach Poznania.

Zdalna Recepcja 24h:
  Tel. kom:  +48 536 961 480
apartamenty@very-berry.pl
check in 15.00 / check out 11.00

         

Call Now Button