Miejskie Apartamenty w centrum Jeżyc 

Targi MTP i PKP oddalone jedynie o 500m

3 Apartamentów w jednej lokalizacji: Kochanowskiego 6/4a

Lokalizacja:

Osiem Apartamentów w sercu Jeżyc, zlokalizowane są na 2 piętrze frontu zabytkowej kamienicy, 500m od Międzynarodowych Targów Poznańskich (wejście na Targi od ul.Grunwaldzkiej), 15min od PKP Poznań Główny.  W okolicy znajduje się Teatr Nowy (3 min), wiele sklepów i restauracji. Od najbliższego przystanku MPK (Most Teatralny) dzieli nas zaledwie 100m. Budynek położony jest w obrębie płatnej strefy parkingowej dzielnicy Jeżyce. Najbliższy całodobowy parking strzeżony znajduje się przy ul.Słowackiego 8 (150m od obiektu). Wejście do Apartamentów odbywa się przez drzwi nr 4 lub 4a na drugim piętrze, a następnie przez wspólny holl.

Apartament 4a/1

(Studio typu double lub twin)

Apartament typu Studio znajduje się zaledwie 500m od Międzynarodowych Targów Poznańskich i PKP Poznań Główny! Posiada wygodne łóżko dla 2 osób (w konfiguracji double lub twin), aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu !

Opis Apartamentu 4a/1

Ten nowocześnie wyposażony apartament typu Studio dla 2 osób z balkonem. Posiada wygodne łóżko (w konfiguracji: małżeńskie 160/200 lub dwa jednoosobowe ).  W mieszkaniu znajduje się kompletnie wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, czajnik, kuchenka indukcyjna, piekarnik) jak również kawa, herbata. W komfortowej łazience z prysznicem goście znajdą mydło, białe, hotelowe ręczniki, suszarkę do włosów i nawet pralkę. W apartamencie dostępne są żelazko z deską do prasowania, TV, darmowe Wi-Fi. Zameldowanie odbywa się samoobsługowo za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 4a/2

(Studio typu double lub twin)

Nowocześnie urządzony apartament typu Studio posiada łóżko dla 2 osób (w konfiguracji double lub twin), aneks kuchenny i komfortową łazienkę.  Teart Nowy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie 150m. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu !

Opis Apartamentu 4a/2

Ten komfortowy apartament typu Studio dla 2 osób znajduje się 500m od Międzynarodowych Targów Poznańskich i PKP Poznań Główny!, Posiada wygodne łóżko (w konfiguracji: małżeńskie lub dwa jednoosobowe).  W mieszkaniu znajduje się kompletnie wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, czajnik, kuchenka indukcyjna, piekarnik) jak również kawa, herbata. W komfortowej łazience z prysznicem goście znajdą mydło, białe, hotelowe ręczniki, suszarkę do włosów i nawet pralkę. W apartamencie dostępne są żelazko z deską do prasowania, TV, darmowe Wi-Fi. Zameldowanie odbywa się samoobsługowo za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 4a/3

(Studio typu double lub twin)

Apartament typu Studio znajduje się zaledwie 500m od Międzynarodowych Targów Poznańskich i PKP Poznań Główny! Posiada wygodne łóżko dla 2 osób (w konfiguracji double lub twin), aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu !

Opis Apartamentu 4a/3

Ten nowocześnie wyposażony apartament typu Studio dla 2 osób. Posiada wygodne łóżko (w konfiguracji: małżeńskie 160/200 lub dwa jednoosobowe ).  W mieszkaniu znajduje się kompletnie wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, czajnik, kuchenka indukcyjna, piekarnik) jak również kawa, herbata. W komfortowej łazience z prysznicem goście znajdą mydło, białe, hotelowe ręczniki, suszarkę do włosów i nawet pralkę. W apartamencie dostępne są żelazko z deską do prasowania, TV, darmowe Wi-Fi. Zameldowanie odbywa się samoobsługowo za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Sprawdź dostępność Apartamentów i zarezerwuj online!

HOME  APARTAMENTY REZERWACJA       REGULAMIN        FAQ         KONTAKT        

Samodzielne Apartamenty w strategicznych punktach Poznania.

Zdalna Recepcja 24h:
  Tel. kom:  +48 536 961 480
apartamenty@very-berry.pl
check in 15.00 / check out 11.00

         

Call Now Button