Dwa Apartamenty Targowe blisko PKP

2 Apartamenty w jednej lokalizacji: Śniadeckich 1

Lokalizacja:

Apartamenty Targowe Śniadeckich 1 zlokalizowane są w dobrze utrzymanej kamienicy na rogu ulic Głogowska i Śniadeckich, bardzo blisko głównego wejścia na MTP (ul.Śniadeckich 25), 5min od zachodniego wejścia na Dworzec PKP.  W okolicy wiele sklepów i restauracji, na parterze znajduje się Żabka. Od najbliższego przystanku MPK dzieli nas zaledwie 150m. Budynek położony jest w obrębie darmowej strefy parkingowej. 

Apartament 02

(Studio z balkonem)

Apartament Targowy typu Studio z balkonem dla 2 osób znajduje się zaledwie 400 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne łóżko hotelowe dla 2 osób (w konfiguracji DOUBLE lub TWIN) , aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Samodzielne zameldowanie za pomocą kodu SMS!

Opis Apartamentu 02

Ten nowoczesny apartament typu Studio z balkonem dla 2 osób znajduje się zaledwie 280 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, w okazałej kamienicy u zbiegu ulic Głogowskiej i Śniadeckich. Posiada 2 wygodne łóżka hotelowe (w konfiguracji małżeńskiej lub 2 osobne łóżka.) W Apartamencie Goście znajdą przygotowaną białą pościel hotelową i ręczniki. W mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka indukcyjna, mikrofalówka) jak również kawą, herbatą, tabletkami do zmywarki, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. Studio wyposażone jest w telewizor oraz bezpłatne WiFi. W łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są: żelazko, suszarka do włosów. Zameldowanie może odbywać się całkowicie samoobsługowo za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 03

(Studio z aneksem kuchennym)

Apartament Targowy typu Studio znajduje się zaledwie 280m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne łózko hotelowe dla 2 osób (w konfiguracji double lub twin) oraz aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Samodzielne zameldowanie za pomocą kodu możliwe jest 24h.

Opis Apartamentu 03

Ten przytulny apartament typu Studio dla 2 osób znajduje się zaledwie 280 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, Posiada wygodne łóżko hotelowe (w konfiguracji: małżeńskie lub dwa osobne łóżka) wraz z pościelą i ręcznikami.  W mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka indukcyjna, mikrofalówka) jak również kawą, herbatą, tabletkami do zmywarki, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. W komfortowej łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są żelazko, suszarka do włosów, TV oraz stół z dwoma krzesłami. Zameldowanie odbywa się samoobsługowo za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

HOME  APARTAMENTY REZERWACJA       REGULAMIN        FAQ         KONTAKT        

Samodzielne Apartamenty w strategicznych punktach Poznania.

Zdalna Recepcja 24h:
  Tel. kom:  +48 536 961 480
apartamenty@very-berry.pl
check in 15.00 / check out 11.00

         

Call Now Button