Trzy Apartamenty Targowe blisko PKP, 300m od MTP Poznań

3 Apartamenty w jednej lokalizacji: Głogowska 39/14

Lokalizacja:

Trzy Apartamenty Targowe Głogowska 39/14 zlokalizowane są na 1 piętrze oficyny zabytkowej kamienicy od strony podwórza (cicho!), bardzo blisko Międzynarodowych Targów Poznańskich (główne wejście na Targi ul.Śniadeckich 25), 6 min spacerem od zachodniego wejścia na Dworzec PKP.  W okolicy wiele sklepów i restauracji. Od najbliższego przystanku MPK dzieli nas zaledwie 70m. Budynek położony jest w obrębie płatnej strefy parkingowej. Najbliższy całodobowy parking strzeżony znajduje się przy ul. Gąsiorowskich 6 (200m od obiektu). Wejście do Apartamentów 39/14 odbywa się przez podwórze, klatka w oficynie z prawej strony, pierwsze piętro.
Pod tym adresem Głogowska 39 posiadamy jeszcze cztery Apartamenty we frontowej części kamienicy 39/5 (Razem siedem  Apartamentów).

Apartament 01 

(Apartament Studio Double/Twin)

Apartament Targowy typu Studio  dla 2 osób znajduje się zaledwie 300 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne małżeńskie łóżko hotelowe, aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu do zamka szyfrowego!

Opis Apartamentu 01

Ten przytulny apartament typu Studio dla 2 osób znajduje się zaledwie 300 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, w kamienicy przy ul. Głogowskiej 39. Posiada najwyższej jakości łóżko hotelowe (w konfiguracji: małżeńskie lub dwa osobne łóżka). W Apartamencie Goście znajdą przygotowaną białą pościel hotelową i ręczniki. W mieszkaniu znajduje się dobrze wyposażony aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem, kuchenką indukcyjną, jak również kawą, herbatą, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. Studio wyposażone jest w telewizor oraz bezpłatne WiFi. W łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są: żelazko, suszarka do włosów. Zameldowanie odbywa się całkowicie samoobsługowo, o dowolnej porze (po godz 15)  za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 02

(Apartament Studio Double)

Apartament Targowy typu Studio znajduje się zaledwie 300m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne podwójne łóżko hotelowe dla 2 osób oraz aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu !

Opis Apartamentu 02

Ten komfortowy apartament typu Studio dla 2 osób znajduje się zaledwie 300 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, Posiada wygodne łóżko hotelowe (małżeńskie) wraz z pościelą i ręcznikami.  Zasłony 100% zaciemniające zapewnią komfortowy sen. W mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka indukcyjna, mikrofalówka) jak również kawą, herbatą, tabletkami do zmywarki, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. W komfortowej łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są żelazko, suszarka do włosów, TV oraz stół z dwoma krzesłami. Zameldowanie odbywa się samoobsługowo za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 03

(Studio Double/Twin)

Apartament Targowy typu Studio znajduje się zaledwie 300m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne łóżko hotelowe dla 2 osób (w konfiguracji double lub twin) oraz aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu !

Opis Apartamentu 03

Ten komfortowy apartament typu Studio dla 2 osób znajduje się zaledwie 300 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, od strony podwórza co zapewnia ciszę i spokój. Mieszkanie posiada wygodne łóżko hotelowe (w konfiguracji: małżeńskie lub dwa osobne łóżka) wraz z pościelą i ręcznikami.  Zasłony 100% zaciemniające zapewnią komfortowy sen. W mieszkaniu znajduje się stylowo urządzony i w pełni wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, czajnik, kuchenka indukcyjna, okap) jak również kawą, herbatą, tabletkami do zmywarki, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. W szafkach kuchennych znajdują się talerze, garnki, sztućce, kubki i inne niezbędne w domu przedmioty. W eleganckiej łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są żelazko, suszarka do włosów, TV oraz stół z dwoma krzesłami. Zameldowanie odbywa się samoobsługowo za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Sprawdź dostępność Apartamentów i zarezerwuj online!

HOME  APARTAMENTY REZERWACJA       REGULAMIN        FAQ         KONTAKT        

Samodzielne Apartamenty w strategicznych punktach Poznania.

Zdalna Recepcja 24h:
  Tel. kom:  +48 536 961 480
apartamenty@very-berry.pl
check in 15.00 / check out 11.00

         

Call Now Button