Trzy Apartamenty Targowe Jeżyce, Nowa Zajezdnia

Kompleks 3 Apartamentów w jednej lokalizacji: Zwierzyniecka 30/14

Lokalizacja:

Apartamenty Targowe Jeżyce zlokalizowane są w nowoczesnym apartamentowcu w centrum Poznania, w modnej zielonej dzielnicy Jeżyce, z przedwojenną zabudową kamienicową oraz najbogatszą ofertą gastronomiczną w mieście. Na Jeżycach powstało mnóstwo kameralnych restauracji z kuchnią z całego świata, ciekawych lokalnych pubów z muzyką na żywo. Nowoczesny apartamentowiec w kompleksie Nowa Zajezdnia z windą i miejscem parkingowym znajduje się w centralnym punkcie Jeżyc, w sercu lokalnych rozrywek, jednocześnie bardzo blisko Międzynarodowych Targów Poznańskich raz dworca PKP. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Małe ZOO, o funkcji ogólnodostępnego parku – idealne miejsce na spacer czy jogging. W hali garażowej dostępne dwa miejsca parkingowe – chęć skorzystania prosimy zgłaszać przy rezerwacji.

Apartament 01

Studio z łóżkiem hotelowym i kanapą

w nowym bloku z windą i garażem

Apartament Targowy typu Studio dla 2 osób znajduje się w modnej lokalizacji w dzielnicy Jeżyce, zaledwie 900 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne łózko hotelowe (w konfiguracji double lub twin) oraz część wypoczynkową z rozkładaną kanapą (dostawka dla 1 os), stołem z krzesłami oraz TV. W mieszkaniu znajduje się aneks kuchenny i komfortowa łazienka z prysznicem. Samodzielne, bezpieczne  zameldowanie o dowolnej porze za pomocą kodu!

Opis Apartamentu A

Ten nowoczesny apartament typu Studio dla 2 osób znajduje się zaledwie 900 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne łóżko hotelowe (w konfiguracji: małżeńskie lub dwa osobne łóżka) oraz część wypoczynkową z TV, stołem i kanapą, która po rozłożeniu może pełnić funkcję dostawki dla jednej osoby (120×200). W mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka indukcyjna, mikrofalówka) jak również kawą, herbatą, tabletkami do zmywarki, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. W komfortowej łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki. W apartamencie dostępna pralka, żelazko, suszarka do włosów. Istnieje możliwość dostawienia łóżeczka dziecięcego. W budynku przygotowaliśmy 2 miejsca parkingowe w podziemnym garażu, prosimy o ich wcześniejsze zamawianie! Zameldowanie może odbywać się całkowicie samoobsługowo za pomocą kodu SMS do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 02 (balkon)

Studio z balkonem w nowym bloku

z windą i garażem na Jeżycach

Apartament Targowy typu Studio z balkonem i widokiem na Stare Zoo znajduje się zaledwie 900m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne łózko hotelowe dla 2 osób (w konfiguracji double lub twin) oraz aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Apartament posiada balkon! Samodzielne zameldowanie za pomocą kodu SMS!

Apartament 03 (balkon)

Studio z balkonem od strony dziedzińca

w modnej lokalizacji w centrum Jeżyc

Apartament Targowy typu Studio z balkonem i widokiem na cichy zielony dziedziniec znajduje się zaledwie 900 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne łózko hotelowe dla 2 osób (w konfiguracji double lub twin) oraz aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Apartament posiada balkon! Samodzielne zameldowanie za pomocą kodu SMS!

Apartamenty Targowe ul. Zwierzyniecka 30/14

Trzy Apartamenty Targowe w jednej lokalizacji

ul. Zwierzyniecka 30/14 A,B,C

HOME  APARTAMENTY REZERWACJA       REGULAMIN        FAQ         KONTAKT        

Samodzielne Apartamenty w strategicznych punktach Poznania.

Zdalna Recepcja 24h:
  Tel. kom:  +48 536 961 480
apartamenty@very-berry.pl
check in 15.00 / check out 11.00

         

Call Now Button