FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Co to są Apartamenty?

Apartamenty Very Berry to samodzielne, w pełni wyposażone mieszkania o wysokim standardzie, zlokalizowane w strategicznych punktach w centrum Poznania. (Stare Miasto, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Stary Rynek, Arena)
Każdy apartament posiada własną łazienkę i kuchnię. Apartamenty wyposażone są w komfortowe łóżka hotelowe, TV, WiFi. Co ciekawe, w apartamencie można zameldować się o dowolnej porze za pomocą zamka szyfrowego na kod SMS. Idealne dla klientów podróżujących służbowo, par, czy rodzin z dziećmi.

 

Jak mogę zarezerwować Apartament?
  • online przez silnik rezerwacji na stronie www: REZERWUJ
  • przez telefon u Recepcjonisty:  +48 536 961 480
  • mailowo: apartamenty@very-berry.pl

Nasza oferta znajduje się również na wielu portalach rezerwacyjnych jak Booking czy Airbnb jednak preferowaną metodą rezerwacji jest rezerwacja bezpośrednia z pominięciem pośredników. Dzięki temu, że nie płacimy prowizji pośrednikom możemy Państwu zaoferować najniższą cenę – w Ofercie Bezpośredniej nawet do 30% taniej niż na portalach!

Doba hotelowa i zameldowanie

Doba hotelowa w Apartamentach rozpoczyna się o godz 15.00 i trwa do godz 11.00 dnia następnego. W tych godzinach mogą Państwo zameldować się samodzielnie za pomocą kodu do zamka szyfrowego, który jest aktywny w godzinach trwania doby hotelowej a następnie wygasa. (dostaną go Państwo w dniu przyjazdu na adres email podany w rezerwacji lub na skrzynkę w portalu bookingowym) Dużym ułatwieniem dla personelu sprzątającego będzie podanie nam w prywatnej wiadomości orientacyjnej godziny przyjazdu i wyjazdu. 🙂

Obsługa zamka szyfrowego

Wszystkie nasze apartamenty wyposażone są w zamki szyfrowe umożliwiające samodzielne zameldowanie o dowolnej porze (po godz 15). Kod do zamka szyfrowego otrzymają Państwo po opłaceniu całej kwoty rezerwacji, najpóźniej w dniu zameldowania, na adres email podany przy rezerwacji (lub w przypadku rezerwacji przez portale bookingowe na skrzynkę na tym portalu).

Instrukcja obsługi zamka:

1. Naciśnij dowolny klawisz aby wybudzik zamek (przytrzymaj min 1 sek)

2. Wprowadz kod, który dostałeś na maila

3. Zatwierdź przyciskiem kluczyk lub # (w zależnośli od modelu zamka)

4. Po trzech nieudanych próbach wprowadzenia kodu zamek zablokuje się. Odczekaj 3 minuty na reset zamka i spróbuj ponownie.

5. W razie problemów zadzwoń na Recepcję:  Tel: +48 536 961 480

 

Jaka jest polityka wobec dzieci?

Małe dzieci do lat 4, które śpią w łóżku z rodzicami nocują w apartamencie bezpłatnie, natomiast te, które wymagają osobnego łóżka i pościeli traktowane są jako kolejna pełnopłatna osoba. Dla dzieci do lat 4 możliwe jest zamówienie turystycznego łóżeczka dziecięcego wraz z pościelą w cenie 50zł (koszt jednorazowy). Na Państwa życzenie w Apartamencie zapewnimy również krzesełko do karmienia czy nocnik. Te i podobne życzenia prosimy wpisać  w uwagach do rezerwacji lub dać nam znak w prywatnej wiadomości. Dołożymy wszelkich starań aby Państwa pobyt z małym dzieckiem był prawdziwym wypoczynkiem 🙂

 

Jaka jest polityka wobec zwierząt?

Bardzo kochamy zwierzęta, jednak w trosce również o tych, którzy ich nie posiadają czworonogi w naszych Apartamentach niestety nie są akceptowane. W zamian zapraszamy do naszego głównego obiektu: Very Berry Hostel, gdzie w części pokojów przyjmujemy zwierzaki.

apartamenty poznań pobyt ze zwierzętami

 

Widziałaś już najpiękniejsza walizkę świata? 🙂

 

Sprawdź dostępność Apartamentów i zarezerwuj online!

HOME  APARTAMENTY REZERWACJA       REGULAMIN        FAQ         KONTAKT        

Samodzielne Apartamenty w strategicznych punktach Poznania.

Zdalna Recepcja 24h:
  Tel. kom:  +48 536 961 480
apartamenty@very-berry.pl
check in 15.00 / check out 11.00

         

Call Now Button