Cztery Apartamenty Targowe 300m od MTP, blisko PKP

4 Apartamenty w jednej lokalizacji: Głogowska 39/5

Lokalizacja:

Cztery Apartamenty Targowe Głogowska 39/5 zlokalizowane są na 1 piętrze frontu zabytkowej kamienicy, bardzo blisko Międzynarodowych Targów Poznańskich (główne wejście na Targi ul.Śniadeckich 25), 6min od zachodniego wejścia na Dworzec PKP.  W okolicy wiele sklepów i restauracji. Od najbliższego przystanku MPK dzieli nas zaledwie 70m. Budynek położony jest w obrębie płatnej strefy parkingowej dzielnicy Łazarz. Najbliższy całodobowy parking strzeżony znajduje się przy ul. Gąsiorowskich 6 (200m od obiektu).

Apartament 01 

(Studio z balkonem)

Niewielki Apartament Targowy typu Studio z balkonem dla 2 osób znajduje się zaledwie 300 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne małżeńskie łóżko hotelowe, balkon, aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Samodzielne zameldowanie za pomocą kodu do zamka szyfrowego

Opis Apartamentu 01

Ten przytulny apartament typu Studio z balkonem dla 2 osób znajduje się zaledwie 300 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, w kamienicy przy ul. Głogowskiej 39. Posiada najwyższej jakości łóżko hotelowe (małżeńskie). W Apartamencie Goście znajdą przygotowaną białą pościel hotelową i ręczniki. W mieszkaniu znajduje się dobrze wyposażony aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem, kuchenką indukcyjną, jak również kawą, herbatą, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. Studio wyposażone jest w telewizor oraz bezpłatne WiFi. W łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są: żelazko, suszarka do włosów. Zameldowanie odbywa się całkowicie samoobsługowo, o dowolnej porze (po godz 15)  za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 02

(Studio z aneksem kuchennym)

Apartament Targowy typu Studio znajduje się zaledwie 300m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne łóżko hotelowe dla 2 osób (w konfiguracji double lub twin) oraz aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu !

Opis Apartamentu 02

Ten komfortowy apartament typu Studio dla 2 osób znajduje się zaledwie 300 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, Posiada wygodne łóżko hotelowe (w konfiguracji: małżeńskie lub dwa osobne łóżka) wraz z pościelą i ręcznikami.  Zasłony 100% zaciemniające zapewnią komfortowy sen. W mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka indukcyjna, mikrofalówka) jak również kawą, herbatą, tabletkami do zmywarki, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. W komfortowej łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są żelazko, suszarka do włosów, TV oraz stół z dwoma krzesłami. Zameldowanie odbywa się samoobsługowo za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 03

(Studio Twin z balkonem)

Apartament Targowy typu Studio znajduje się zaledwie 300m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne łóżko hotelowe dla 2 osób (w konfiguracji double lub twin) oraz aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu !

Opis Apartamentu 03

Ten komfortowy apartament typu Studio dla 2 osób znajduje się zaledwie 300 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, Posiada wygodne łóżko hotelowe (w konfiguracji: małżeńskie lub dwa osobne łóżka) wraz z pościelą i ręcznikami.  Zasłony 100% zaciemniające zapewnią komfortowy sen. W mieszkaniu znajduje się stylowo urządzony i w pełni wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka indukcyjna, mikrofalówka) jak również kawą, herbatą, tabletkami do zmywarki, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. Na ścianie kuchennej odkryte oryginalne cegły. W eleganckiej łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są żelazko, suszarka do włosów, TV oraz stół z dwoma krzesłami. Zameldowanie odbywa się samoobsługowo za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 04

(z osobną sypialnią, kanapą i aneksem)

Apartament Targowy typu Studio znajduje się zaledwie 300m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Apartament posiada 2 osobne pomieszczenia mieszkalne: sypialnię z wygodnym łóżko hotelowym dla 2 osób (w konfiguracji double) oraz salon z podwójną rozkładaną kanapą. Mieszkanie wyposażone jest w aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu !

Opis Apartamentu 04

Ten komfortowy apartament  dla 4 osób znajduje się zaledwie 300 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, Posiada dwa osobne pomieszczeia mieszkalne: sypialnię z wygodnym łóżkiem hotelowym (w konfiguracji małżeńskiej) oraz salon z rozkładaną kanapą – pełnowymiarowym spaniem 140×200 dla 2 osób. Pościel i ręczniki wliczone są w cenę noclegu. Zasłony 100% zaciemniające zapewnią komfortowy sen. W mieszkaniu znajduje się stylowo urządzony i w pełni wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka indukcyjna, mikrofalówka) jak również kawą, herbatą, tabletkami do zmywarki, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. W wygodnej łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są żelazko, suszarka do włosów, TV oraz miejsca do jedzenia. Zameldowanie odbywa się samoobsługowo za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Sprawdź dostępność Amartamentów i zarezerwuj online!

HOME  APARTAMENTY REZERWACJA       REGULAMIN        FAQ         KONTAKT        

Samodzielne Apartamenty w strategicznych punktach Poznania.

Zdalna Recepcja 24h:
  Tel. kom:  +48 536 961 480
apartamenty@very-berry.pl
check in 15.00 / check out 11.00

         

Call Now Button