Siedem Apartamentów blisko PKP, 250m od MTP

7 Apartamentów w jednej lokalizacji: Głogowska 35a/3

Lokalizacja:

Siedem Apartamentów Targowych Głogowska 35a/3 (każdy z własną łazienką i aneksem kuchennym) zlokalizowanych jest we wspólnej lokalizacji w kamienicy w centrum Poznania, bardzo blisko Międzynarodowych Targów Poznańskich (główne wejście na Targi ul.Śniadeckich 25), 6min od zachodniego wejścia na Dworzec PKP. W okolicy wiele sklepów i restauracji. Od najbliższego przystanku MPK dzieli nas zaledwie 40m. Najbliższy całodobowy parking strzeżony znajduje się przy ul. Gąsiorowskich 6 (100 m od obiektu). Wejście do Apartamentów odbywa się przez drzwi nr 3 na pierwszym piętrze, przez wspólny hall. W części wspólnej do dyspozycji Gości dostępne są: pralka, żelazko i deska do prasowania, mikrofalówka i ekspres do kawy. Z części wspólnej rozchodzą się drzwi do 7 apartamentów.

Apartament 01 

(Studio 1-os Single)

Niewielki Apartament Targowy typu Studio  dla 1 osoby znajduje się zaledwie 200m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne  łóżko hotelowe 140×200, aneks kuchenny i stylową łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu do zamka szyfrowego!

Opis Apartamentu 01

Ten przytulny apartament typu Studio o powierzchni 12m znajduje się zaledwie 200 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, w kamienicy przy ul. Głogowskiej 35a. Apartament posiada łóżko hotelowe w rozmiarze 140×200 ale z racji swego kompaktowego rozmiaru odpowiedni będzie dla jednej osoby. W Apartamencie Goście znajdą przygotowaną białą pościel hotelową i ręczniki. W pomieszczeniu znajduje się również niewielki aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem, kuchenką indukcyjną, jak również kawą, herbatą, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. Studio wyposażone jest w telewizor oraz bezpłatne WiFi. W łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki i suszarkę do włosów. W częściach wspólnych dostępne są: żelazko i deska do prasowania jak również pralka, mikrofalówka i ekspres do kawy.  Zameldowanie odbywa się całkowicie samoobsługowo, o dowolnej porze (po godz 15)  za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 02

(Studio 1-os Single)

Niewielki jednoosobowy Apartament typu Studio znajduje się zaledwie 200m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne jednoosobowe łóżko hotelowe oraz aneks kuchenny i nowoczesną łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu !

Opis Apartamentu 02

To niewielkie jednoosobowe Studio o powierzchni 10m znajduje się zaledwie 200 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, w kamienicy przy ul. Głogowskiej 35a. Apartament posiada łóżko hotelowe w rozmiarze 90×200, własną łazienkę oraz niewielki aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem, kuchenką indukcyjną, jak również kawą, herbatą, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. W Apartamencie Goście znajdą przygotowaną białą pościel hotelową i ręczniki. Studio wyposażone jest w telewizor oraz bezpłatne WiFi. W łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki i suszarkę do włosów. W częściach wspólnych dostępne są: żelazko i deska do prasowania. Zameldowanie odbywa się całkowicie samoobsługowo, o dowolnej porze (po godz 15)  za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 03

(Studio 1-os Single)

Niewielki Apartament Targowy typu Studio  dla 1 osoby znajduje się zaledwie 200m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne  łóżko hotelowe 140×200, aneks kuchenny i stylową łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu do zamka szyfrowego!

Opis Apartamentu 03

Ten przytulny apartament typu Studio o powierzchni 13m znajduje się zaledwie 200 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, w kamienicy przy ul. Głogowskiej 35a. Apartament posiada łóżko hotelowe w rozmiarze 140×200 ale z racji swego kompaktowego rozmiaru odpowiedni będzie dla jednej osoby. W Apartamencie Goście znajdą przygotowaną białą pościel hotelową i ręczniki. W pomieszczeniu znajduje się również niewielki aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem, kuchenką indukcyjną, jak również kawą, herbatą, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. Studio wyposażone jest w telewizor oraz bezpłatne WiFi. W łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki i suszarkę do włosów. W częściach wspólnych dostępne są: żelazko i deska do prasowania. Zameldowanie odbywa się całkowicie samoobsługowo, o dowolnej porze (po godz 15)  za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 04

(Studio 2-os Double)

Stylowy Apartament typu Studio dla 2 osób znajduje się zaledwie 200m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne łóżko hotelowe 140×200, aneks kuchenny i własną nowoczesną łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu do zamka szyfrowego!

Opis Apartamentu 04

Ten stylowo zaaranżowany apartament typu Studio o powierzchni 15m znajduje się zaledwie 200 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, w kamienicy przy ul. Głogowskiej 35a. Apartament posiada duże podwójne łóżko hotelowe przykryte białą hotelową pościelą oraz aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem, kuchenką indukcyjną, jak również kawą, herbatą, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. Studio wyposażone jest w telewizor oraz bezpłatne WiFi. W łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki i suszarkę do włosów. W częściach wspólnych dostępne są: pralka, żelazko i deska do prasowania. Zameldowanie odbywa się całkowicie samoobsługowo, o dowolnej porze (po godz 15)  za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 05

(Studio 2-os Twin)

Apartament dwuosobowy typu Studio znajduje się zaledwie 200m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada dwa pojedyńcze  łóżka hotelowe 90×200, aneks kuchenny i własną stylową łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu do zamka szyfrowego!

Opis Apartamentu 05

Ten stylowo zaaranżowany apartament typu Studio o powierzchni 15m znajduje się zaledwie 200 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, w kamienicy przy ul. Głogowskiej 35a. Apartament posiada dwa osobne łóżka hotelowe w rozmiarach 90×200 przykryte białą hotelową pościelą oraz osobny aneks kuchenny z lodówką, zmywarką, czajnikiem, kuchenką indukcyjną, jak również kawą, herbatą, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. Studio wyposażone jest w telewizor oraz bezpłatne WiFi. W łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki i suszarkę do włosów. Do dyspozycji gości w części wspólnej dostępne są: pralka, żelazko i deska do prasowania, mikrofalówka i ekspres do kawy. Zameldowanie odbywa się całkowicie samoobsługowo 24h (check in od godz 15)  za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 06

(Studio 2-os Twin)

Apartament dwuosobowy typu Studio znajduje się zaledwie 200m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada dwa pojedyncze  łóżka hotelowe 90×200, aneks kuchenny i własną stylową łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu do zamka szyfrowego!

Opis Apartamentu 06

Ten niewielki stylowy apartament typu Studio o powierzchni 15m znajduje się zaledwie 200 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, w kamienicy przy ul. Głogowskiej 35a z oknami od strony podwórza (cicho!).  Apartament posiada dwa osobne łóżka hotelowe w rozmiarach 90×200 przykryte białą hotelową pościelą oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, zmywarką, czajnikiem, kuchenką indukcyjną, jak również kawą, herbatą, ściereczkami i artykułami pierwszej potrzeby. Studio wyposażone jest w telewizor oraz bezpłatne WiFi. W łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki i suszarkę do włosów. Do dyspozycji gości w części wspólnej dostępne są: żelazko i deska do prasowania oraz pralka i mikrofalówka. Zameldowanie odbywa się całkowicie samoobsługowo 24h (check in od godz 15)  za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 07

(Studio 2-os Twin)

Designerski Apartament dwuosobowy typu Studio znajduje się zaledwie 200m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada dwa pojedyńcze  łóżka hotelowe 90×200, aneks kuchenny i własną stylową łazienkę. Samodzielne zameldowanie 24h za pomocą kodu do zamka szyfrowego!

Opis Apartamentu 07

Ten stylowy apartament typu Studio o powierzchni 15m znajduje się zaledwie 200 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, w kamienicy przy ul. Głogowskiej 35a z oknami od strony podwórza (cicho!).  Apartament posiada dwa osobne łóżka hotelowe w rozmiarach 90×200 przykryte białą hotelową pościelą oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, zmywarką, czajnikiem, kuchenką indukcyjną, jak również kawą, herbatą, ściereczkami, tabletkami do zmywarki i artykułami pierwszej potrzeby. Studio wyposażone jest w telewizor oraz bezpłatne WiFi. W stylowej łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki i suszarkę do włosów. Do dyspozycji gości w częściach wspólnych dostępne są: żelazko i deska do prasowania. Zameldowanie odbywa się całkowicie samoobsługowo 24h (check in od godz 15)  za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Sprawdź dostępność Apartamentów i zarezerwuj online!

HOME  APARTAMENTY REZERWACJA       REGULAMIN        FAQ         KONTAKT        

Samodzielne Apartamenty w strategicznych punktach Poznania.

Zdalna Recepcja 24h:
  Tel. kom:  +48 536 961 480
apartamenty@very-berry.pl
check in 15.00 / check out 11.00

         

Call Now Button