Pokoje Premium

Pokoje Premium to nasza odpowiedź na potrzeby bardziej wymagających gości, dla których najważniejsza jest prywatność oraz wygoda. Są to nasze pokoje o najwyższym standardzie, przytulne i komfortowe pokoje prywatne, które właściwie nie odbiegają od warunków hotelowych. Każdy z nich posiada własną łazienkę z prysznicem i telewizor. Pokoje wyposażone są w białą hotelową pościel, ręczniki, szampony i mydełka, część pokoi posiada dodatkowo wykładzinę dywanową oraz zasłony 100% zaciemniające.
W cenę wliczone jest również WiFi 100Mb/s oraz nieograniczony dostęp do kawy z ekspresu ciśnieniowego oraz herbaty w hostelowej kuchni.
Ceny pokoi Premium zaczynają się już od 89 zł dla 1 osoby oraz 125 zł dla 2 osób! W hostelu posiadamy 10 pokoi typu Premium.

Osoby, które nie mają rano czasu na szukanie lokalu gastronomicznego ani na zakupy, docenią możliwość dodatkowego zakupienia smacznego śniadania w hostelu za raptem 10 zł/osobę.
Wygodnym rozwiązaniem jest również skorzystanie z udostępnionego specjalnie naszym gościom parkingu – tuż przy hostelu oraz w samym centrum Poznania! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o ich wcześniejszą rezerwację już podczas zamawiania pobytu.

Hostel w Poznaniu - Very Berry

Tanie noclegi Poznań
Al. Marcinkowskiego 11/17  •  61-827 Poznań
Tel:   +48 61 8551763  •  536 961 480
hostel@very-berry.pl

 

        

Call Now Button