Wszystkie osoby, które interesują tanie noclegi w Poznaniu, zapraszamy do odwiedzenia hostelu Very Berry. Znajdziecie nas w samym centrum Poznania, w odległości raptem 150 metrów od pięknego Starego Rynku i w pobliżu wszystkich ciekawszych atrakcji turystycznych, restauracji, sklepów i zabytków.

Niedrogie pokoje w Poznaniu

Czy warto zdecydować się na nocleg reklamowany jako “tani”? Chyba w każdym z nas zakiełkuje cień podejrzliwości, gdy usłyszymy to słowo. Dla wielu ludzi jest to synonim czegoś lichego, o marnej jakości. Wszyscy inni to goście, których mieliśmy okazję gościć w naszym hostelu. Nie będziemy jednak wypowiadać się w ich imieniu, bardziej przekonujące od dowolnego marketingowego przekazu, jaki moglibyśmy tu użyć będą liczne pozostawione w Internecie i na portalach rezerwacyjnych opinie naszych gości.

Co więc oznacza słowo “tanie” według naszego słownika? To noclegi w przystępnej cenie i w warunkach nieodbiegających od standardu panującego w wielu poznańskich hotelach. To również bardzo korzystny stosunek ceny do jakości, który każdemu pozwoli spędzić noc w komfortowych warunkach bez konieczności nadwerężania osobistego lub firmowego budżetu. Przejdźmy jednak do konkretów.

Ile kosztują pokoje w hostelu Very Berry

Jeżeli lubicie zacieśniać więzi z nowo poznanymi osobami a jeszcze bardziej zaciskać pasa, to z pewnością przypadnie Wam do gustu zakwaterowanie w naszym wieloosobowym pokoju Budget. Cena? Nawet od 39 zł za łóżko! Jeśli jednak cenicie sobie prywatność i niczym niemącony wypoczynek, to lepszym wyjściem będzie zarezerwowanie noclegu w jednym z naszych jednoosobowych pokojów Standard. W tym wypadku ceny zaczynają się już od 69 zł za osobę. Specjalnie dla najbardziej wymagających gości przygotowaliśmy przestronne i komfortowe pokoje Premium z prywatną łazienką i telewizorem.

Niezależnie od tego, na który rodzaj pokoju się zdecydujecie, przygotowaliśmy dla Was następujące udogodnienia:

  • darmowy dostęp do szybkiego (100 Mb/s) bezprzewodowego internetu na terenie obiektu;
  • pościel i ręcznik gratis;
  • kawę i herbatę do woli w ogólnodostępnej kuchni.

Zapraszamy również na nasze pyszne i pożywne śniadania już za 10 zł/os, natomiast osoby zmotoryzowane do pozostawienia samochodu na naszym prywatnym parkingu już od 20 zł za dobę. Przeczytaj więcej o naszej ofercie B&B.

Pamiętajmy jednak, że w zależności od obłożenia (np. podczas świąt lub dużych wydarzeń w Poznaniu), ceny mogą się zmienić! Aktualne ceny można zobaczyć w naszym systemie rezerwacyjnym. Najbardziej korzystne ceny tylko dla osób rezerwujących bezpośrednio na naszej stronie www.

Dowiedz się więcej o naszych pokojach oraz o cenniku noclegów.

Ponownie więc zapytamy: czy warto zdecydować się na tanie noclegi w Poznaniu? W Very Berry – zdecydowanie tak! Serdecznie zapraszamy wszystkich odwiedzających Poznań – 24 godziny na dzień, 7 dni w tygodniu.

Sprawdź ceny i dostępność online!

Call Now Button