Rozpoczynasz studia w Poznaniu i zastanawiasz się, gdzie będzie najlepiej spać? Akademik, własne mieszkanie, a może by tak… hostel? W hostelu Very Berry przygotowaliśmy ofertę specjalną dla studentów. 10% zniżki od już i tak atrakcyjnych cen na miejsce w dowolnym z naszych pokoi. Zobacz sam, dlaczego nocleg u nas po prostu się opłaca.

 

1. Dogodna lokalizacja w centrum miasta

Hostel Very Berry znajduje się przy alejach Marcinkowskiego 11. Jest to reprezentacyjna ulica biegnąca przez centrum miasta, w odległości raptem 150 metrów od historycznego Starego Rynku. Co to oznacza? Że z hostelu Very Berry łatwo i szybko dostaniesz się wszędzie tam, gdzie student mógłby chcieć się dostać! A konkretniej:

  • Na uczelnię: W niedalekiej odległości od naszego hostelu znajduje się wiele z poznańskich uczelni wyższych na czele z:
    • – Uniwersytetem Medycznym,
    • – Akademią Muzyczną,
    • – Uniwersytetem Ekonomicznym,
    • – Uniwersytetem Adama Mickiewicza,
    • – Akademią Wychowania Fizycznego,
    – Uniwersytetem Artystycznym.

    

   Najbliżej znajduje się ten ostatni, do którego można się dostać w 5 minut spacerem. Dzięki temu nawet jeśli zaśpisz po nocy pełnej wrażeń, to wciąż masz szansę zdążyć na zajęcia.

   Zobacz na mapie odległość między poznańskimi uczelniami i hostelem Very Berry.

 

  • Do domu: W odległości niecałych 2 km znajduje się Dworzec PKP Poznań Główny oraz Dworzec Autobusowy. Zmotoryzowani studenci bez problemu dostaną się w inne części kraju autostradą A2 oraz drogami ekspresowymi i krajowymi.

 

  • Na imprezę: Nocleg w centrum miasta daje duże możliwości w pielęgnowaniu bogatego w rozrywkę życia studenckiego. Kluby, koncerty, liczne wydarzenia kulturowe… dla każdego znajdzie się tu coś dobrego! Wiemy doskonale, jak ważne, zwłaszcza dla nowego studenta, jest nawiązywanie znajomości i znajdowanie przyjaciół. Na szczęście nasza recepcja jest czynna 24/7.

 

 • Właściwie wszędzie: rekreacja, sport, sklepy, turystyka, restauracje i lokale gastronomiczne. Nie bez przesady możemy się pochwalić – w okolicy naszego hostelu znajdziesz to i wiele więcej… A do większości z tych miejsc bez problemu dojdziesz na piechotę.

 

2. Tanie noclegi w Poznaniu dla studentów

Zasady naszej promocji dla studentów studiów dziennych i zaocznych są proste. Już i tak korzystne ceny pokoi obniżamy o 10%. Wystarczy okazać nam ważną legitymację studencką! Orientacyjne ceny można obejrzeć w cenniku. Pamiętajcie, żeby odjąć od nich 10%! Ostateczna cena zależy od wybranego rodzaju pokoju i obłożenia – i może się różnić od zaprezentowanej.

Sprawdź aktualne ceny i dostępność pokoi!

 

3. Zróżnicowane opcje noclegowe

Przygotowaliśmy dla Was 26 przytulnych pokoi w trzech różnych standardach i przedziałach cenowych.

 

Pokoje Budget

Zdajemy sobie sprawę, że możliwości finansowe studentów, zwłaszcza pierwszego roku, są ograniczone. Dlatego najkorzystniejszą cenowo opcją jest łóżko w pokoju wieloosobowym typu Budget. Jeśli nie przeszkadzają Ci współlokatorzy i jesteś otwarty na poznawanie nowych ludzi – to ta niskobudżetowa opcja jest w sam raz dla Ciebie. W pokojach Budget znajdują się łóżka piętrowe, a wspólne łazienki są dostępne na korytarzu.

Dowiedz się więcej o pokojach Budget
Sprawdź ceny i dostępność online!

Pokój Budget hostel Very Berry
Pokój wieloosobowy hostel Very Berry

 

 

Pokoje Standard

Złoty środek między ceną noclegu a jego komfortem. Są to pokoje prywatne, w których bez problemu skupisz się na nauce i zaznasz odrobiny prywatności. Dostęp do łazienki będziesz dzielił z lokatorami z 1 lub 2 innych pokojów.

Dowiedz się więcej o pokojach Standard
Sprawdź ceny i dostępność online!

pokój jednoosobowy hostel Very Berry
pokój indywidualny hostel Very Berry
pokój typu Standard hostel Very Berry

 

 

Pokoje Premium

W pełni wyposażone, prywatne pokoje z własnymi łazienkami z prysznicem. Pokoje te są wyposażone w wygodne łóżka, telewizor, ręczniki, szampony i mydełka. Rok akademicki spędzony w pokoju Premium to gwarancja komfortowego zakwaterowania z dala od domu.

Dowiedz się więcej o pokojach Premium
Sprawdź ceny i dostępność online!

łazienka i pokój typu Premium hostel Very Berry
pokój premium w hostelu very berry
pokój jednoosobowy o podwyższonym standardzie hostel Very Berry

 

 

4. Dodatkowe udogodnienia

Dla studentów i pozostałych gości przygotowaliśmy następujące udogodnienia:

 • darmowy, szybki Internet bezprzewodowy 100 Mb/s
 • możliwość przechowania bagażu między zjazdami
 • możliwość rezerwacji miejsca na hostelowym parkingu
 • możliwość wykupienia pysznego śniadania w atrakcyjnej cenie
 • dostęp do w pełni wyposażonej kuchni z ekspresem
 • świeże, czyste ręczniki
 • informacje o mieście i wsparcie recepcjonisty 24/7

Niedrogie noclegi dla studentów zaocznych i dziennych w Poznaniu? Tylko w hostelu Very Berry! Serdecznie zapraszamy.

Call Now Button