Wpis ten dedykujemy wszystkim osobom podróżującym w pojedynkę do Poznania, czy to w celach biznesowych, czy też turystycznych lub aby odwiedzić rodzinę lub znajomych.
Osoby takie wpisują w Google zapytanie w rodzaju tego z tytułu wpisu – “nocleg pokój 1-os Poznań Stary Rynek, Centrum” i oczekują, że znajdą takie kwatery w stolicy Wielkopolski, które będą odpowiadać ich potrzebom. Z potrzebami jest jak z ludźmi – różnią się od siebie. My jednak nie dyskryminujemy nikogo i w naszym hostelu Very Berry przygotowaliśmy noclegi w pokojach jednoosobowych w centrum obok poznańskiego Starego Rynku z myślą o wszystkich naszych gościach. Są to dwa rodzaje pokojów utrzymane w standardzie Premium i Standard.

 

Pokoje jednoosobowe klasy Premium przy Starym Rynku w Poznaniu

Pokój w standardzie Premium dla jednej osoby przygotowaliśmy z myślą o bardziej wymagających gościach, dla których komfort pobytu jest szczególnie ważny. Jest to przestronny, wygodny pokój, który standardem nie odbiega od warunków panujących w niejednym poznańskim hotelu. Oprócz szerokiego łóżka i własnej łazienki z prysznicem pokój ten jest też wyposażony w telewizor, szafę, komody i stolik z krzesłami. Goście mają oddane do użytku czyste ręczniki oraz galanterię hotelową: szampony i mydełka. Osoby potrzebujące stałego dostępu do Internetu docenią bezpłatne WiFi o prędkości 100 Mb/s, do którego dostęp jest zresztą na terenie całego hostelu. Jeżeli więc jesteś osobą, która poszukuje noclegu w pokoju jednoosobowym w okolicach Starego Rynku w Poznaniu i nie chce wydać na ten cel fortuny – ten pokój jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii pokoju Premium.

 

Noclegi w pokojach Standard w ścisłym centrum miasta – zakwaterowanie dla jednej osoby w samym sercu Poznania

Osoby szukającego złotego środka między ceną noclegu a jego komfortem zainteresują nasze jednoosobowe pokoje typu Standard. Jesteśmy tanim hostelem w Poznaniu – koszt noclegu dla jednej osoby w pokoju Standard zaczyna się już od 69 zł za noc. W pokoju Standard znajdziemy przede wszystkim to, co dla wielu podróżujących jest najważniejsze w docelowym hostelu – wygodne łóżko pozwalające dobrze wypocząć się i nabrać sił na wyzwania nadchodzącego dnia. Pokój ten oferuje dużo przestrzeni, co niewątpliwie wyróżnia go na tle ciasnych, klaustrofobicznych pomieszczeń oferowanych zazwyczaj za pokoje w tym przedziale cenowym.

Goście mają oddaną do dyspozycji łazienkę zewnętrzną – znajdującą się na korytarzu. Jedna łazienka przypada jednak co najwyżej na trzy pokoje, dlatego nie ma problemu z jej dostępnością. Jak już wspomnieliśmy, dostęp do WiFi jest na całym terenie hostelu, pokoje Standard nie są więc oczywiście wyjątkiem.
Podsumowując, nocleg w pokoju jednoosobowym Standard w hostelu Very Berry w centrum Poznania przy historycznym Starym Rynku przypadnie do gustu osobom szukającym budżetowego rozwiązania bez znaczącego pogorszenia standardu pokoju.

Więcej zdjęć pokoju Standard jest dostępnych w naszej galerii. 

 

Którą opcję wybrać?

Zależnie od indywidualnych preferencji możesz zdecydować się na jeden z przedstawionych powyżej rodzajów pokojów dla jednej osoby: komfortowy i indywidualny pokój Premium albo wygodny i gościnny pokój Standard.  Jedno jednak nie pozostawia wątpliwości. Każdy wspomniany we wstępie wyszukujący “nocleg pokój 1-os Poznań Stary Rynek, Centrum” z całą pewnością znajdzie u nas coś na miarę swoich potrzeb. A jeżeli wciąż masz jakieś pytania lub pragniesz zarezerwować u nas nocleg, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 536 961 480 lub na adres e-mail: hostel@very-berry.pl.

Call Now Button