Podróżujący do Poznania goście często obawiają się, że będą zmuszeni wybierać między dogodną lokalizacją, standardem oraz ceną za nocleg. Czy to prawda? Oczywiście, że nie! Wszystkich gości zapraszamy do hostelu Verry Berry znajdującego się w ścisłym centrum Poznania. Jeśli dodamy do tego przystępne cenowo noclegi oraz standard dorównujący wielu okolicznym hotelom, to nie dziwi wiele pozytywnych opinii naszych gości. Wkładamy wiele wysiłku oraz serca w to, aby każdy z Was mógł się poczuć tutaj jak u siebie w domu.

Hostel w centrum Poznania – biznesowym sercu Wielkopolski

Nie bez powodu lokalizacja hostelu Very Berry w śródmieściu Poznania jest uważana za nasz główny atut. Dogodne połączenie komunikacyjne z resztą miasta zapewnia sieć tramwajowa oraz połączenia autobusowe i pociągowe. Bardziej wygodni goście mogą bez problemu zdecydować się na podróż taksówką. Na Wasze życzenie pomocni recepcjoniści zamówią taksówkę pod hostel lub pomogą w kupnie biletu. Nie wahajcie się też pytać o lokalne atrakcje, wydarzenia czy też o okoliczne restauracje i bary. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą o mieście.

Dobre położenie geograficzne oraz bliskość i łatwość dojazdu autostradą zarówno do Berlina, jak i do Warszawy to główne czynniki, które sprawiają, że Poznań jest ważnym węzłem komunikacyjnym i handlowym oraz atrakcyjnym miejscem dla zagranicznych i rodzimych inwestorów. Poznań to miasto wydarzeń – konferencji biznesowych i naukowych, imprez kulturowych i sportowych. Stolica Wielkopolski jest miastem, w którym nowoczesność przeplata się i współgra z zabytkową architekturą. W mieście znajdują się liczne atrakcje turystyczne – muzea, pałace, budynki sakralne, fontanny, posągi i wiele, wiele innych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje urokliwy Stary Rynek – otoczony wąskimi uliczkami i architektonicznymi perełkami, Rynek przyciąga licznych turystów. Trudno wskazać lepsze miejsce na spotkanie towarzyskie czy biznesowe.

Hostel Poznań Centrum

Hostel Poznań Centrum Very Berry

A w samym sercu poznańskich atrakcji znajduje się nasz hostel Verry Berry. Naszym gościom oddajemy do dyspozycji wygodne, komfortowe i tanie pokoje w centrum Poznania. To niskobudżetowe rozwiązanie idealne jest dla osób z ograniczonymi środkami finansowymi. Posiadamy pokoje w różnych standardach – od idealnego dla grup, niedrogiego pokoju typu Budget, aż po przeznaczone dla bardziej wymagających gości pokoje klasy Premium – z własną łazienką z prysznicem, telewizorem oraz dodatkowymi udogodnieniami. W hostelu jest dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu, dzięki czemu pozostaniecie tutaj w kontakcie ze swoim biznesem. Specjalnie dla naszych gości w ramach oferty “Bed&Brekfast Poznań” codziennie rano serwujemy pyszne, sycące śniadania. Niewątpliwym atutem w zatłoczonym wielkim mieście są prywatne miejsca parkingowe, jakimi dysponujemy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich gości odwiedzających Poznań do rozgoszczenia się w naszym hostelu. Poznańskie centrum niedaleko Starego Rynku – tutaj nas znajdziecie. I nie zapomnijcie o rejestracji bezpośrednio przez naszą stronę internetową – dzięki czemu zaproponujemy Wam jeszcze niższe ceny.

Call Now Button