Poszukujecie niedrogiego noclegu typu B&B w Poznaniu? Serdecznie zapraszamy do hostelu Very Berry. Przygotowaliśmy dla Was 26 przytulnych pokoi w dogodnej lokalizacji. Nasz obiekt znajduje się przy Alejach Marcinkowskiego 11 w samym centrum Poznania – to zaledwie 150 metrów od urokliwego Starego Rynku. Przeczytajcie, co mamy Wam do zaoferowania.

B&B Poznań

Co to jest B&B?

Śpieszymy z wyjaśnieniami dla tych, którym to pojęcie jest obce. “B&B” to skrót od angielskiego “Bed&Breakfast“, po polsku natomiast powiemy “nocleg ze śniadaniem“. Odłóżmy jednak na bok teorię i zobaczmy, jak rozumiemy pojęcie “Bed&Breakfast” w hostelu Very Berry.

Zacznijmy od pokoi – jak już wspomnieliśmy, w hostelu czeka na Was 26 pokoi. Pokoje te są dostępne w 3 wariantach: Premium, Standard i Budget. Oprócz udogodnień różnią się również ceną, dzięki czemu coś dla siebie znajdą tu zarówno osoby, dla których priorytetem jest niedrogi nocleg, jak i ci, którzy nade wszystko cenią sobie prywatność i komfort. Zobaczcie, czym różnią się poszczególne rodzaje pokojów.

Pokoje Premium – oto nasza odpowiedź na potrzeby bardziej wymagających gości. Są to przestronne pokoje z wygodnymi łóżkami i prywatną łazienką z prysznicem. Goście mają tu dostęp do telewizora, szybkiego bezprzewodowego Wi-Fi 100 Mb/s oraz nieograniczony dostęp do kawy z ekspresu. Dodatkowymi udogodnieniami są ręczniki, mydełka i szampony.

Dowiedz się więcej o pokojach Premium
Sprawdź ceny i dostępność online!

łazienka i pokój typu Premium hostel Very Berry
pokój premium w hostelu very berry
pokój jednoosobowy o podwyższonym standardzie hostel Very Berry

Pokoje Standard – złoty środek między pokojem Premium a pokojem Budget. Sam pokój jest udostępniany dla indywidualnych gości, natomiast wspólna łazienka (jedna na max. 2-3 pokoje) znajduje się na korytarzu. W cenę wliczony jest dostęp do WiFi, kawa i herbata we wspólnej kuchni oraz ręcznik. Cena już od 69 zł/pokój!

Dowiedz się więcej o pokojach Standard
Sprawdź ceny i dostępność online!

pokój jednoosobowy hostel Very Berry
pokój indywidualny hostel Very Berry
pokój typu Standard hostel Very Berry

Pokoje Budget – pokoje te są naszą propozycją dla osób poszukujących niskobudżetowego rozwiązania. Są to pokoje wieloosobowe ze wspólną łazienką na korytarzu, w których cena za nocleg zaczyna się od 39 zł/os. Oczywiście również i w tym przypadku gość może skorzystać z WiFi oraz otrzymuje świeży ręcznik.

Dowiedz się więcej o pokojach Budget
Sprawdź ceny i dostępność online!

Pokój Budget hostel Very Berry
Pokój wieloosobowy hostel Very Berry

Zachęcamy również do przejrzenia naszych apartamentów w zewnętrznych lokalizacjach w najlepszych punktach Poznania.

Bed&Breakfast koniecznie z pysznym śniadaniem

Nasza oferta obejmuje zarówno wikt, jak i opierunek – czyli właśnie wyżywienie i nocleg 🙂 Codziennie rano na głodnych gości w kuchni czeka przepyszne śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Każdy może sobie skomponować ulubiony posiłek ze świeżych i różnorodnych składników. Na Gości czekają świeże bułki, chleb, szyb, szynka, ser żółty, pomidory i ogórki, wybór dżemów oraz przepyszny poznański gzik czyli twarożek ze szczypiorkiem! Dostępne są również różne rodzaje płatków i musli. Ponadto ferujemy aromatyczną kawę z ekspresu ciśnieniowego oraz duży wybór herbat! Doskonale wiemy, że od jakości najważniejszego posiłku dnia zależy to, jak bardzo udany będzie ten dzień. Dlatego właśnie wkładamy codziennie tyle serca w przygotowywanie smacznych i świeżych składników. Domyślnie ceny noclegów nie obejmują śniadań, dlatego prosimy o ich uwzględnienie przy rejestracji. Koszt śniadania dla jednej osoby to raptem 10 zł.

śniadanie w hostelu Very Berry w Poznaniu
Bed&Breakfast Poznań
Śniadania w Hostelu Very Berry Poznań

Więcej informacji o naszej ofercie znajdziecie w zakładkach menu głównego. Osoby zainteresowane naszą ofertą B&B w Poznaniu zapraszamy do kontaktu:

– przez formularz kontaktowy,
– telefonicznie: (+48) 61 855 17 63 lub 536 961 480,
– lub mailowo: hostel@very-berry.pl.

Call Now Button