Wychodząc naprzeciw dynamicznie zmieniającym się wymogom rynku oferujemy Państwu wynajem biurowy naszych Apartamentów na potrzeby pracy zdalnej czyli tzw. HOME OFFICE w Apartamentach w Poznaniu

Apartamenty Very Berry doskonale sprostają potrzebom urządzenia tymczasowego domowego biura. W każdym Apartamencie znajduje się szereg udogodnień dla komfortowej pracy zdalnej: biurko lub stół do pracy, szybkie WiFi, TV, aneks kuchenny i nowoczesna łazienka. Z dbałością urządzone wnętrza przywołają domową atmosferę a wygodne łóżka hotelowe zapewnią komfortowy wypoczynek. Dla tych, którzy lubią samodzielnie coś ugotować do dyspozycji są kuchnie wyposażone we wszystkie sprzęty AGD jak również kawę, herbatę itp. W komfortowych łazienkach Goście znajdą mydło oraz ręczniki. 

Aby zminimalizować ryzyko bezpośredniego kontaktu związanego z zakażenia koronawirusem w Apartamecie znajdą Państwo zapas pościeli i ręczników oraz środków higienicznych. Wynajem długoterminowy nie obejmuje sprzątania w trakcie pobytu. Na życzenie oferujemy możliwość dostarczenia zakupów pod drzwi Apartamentu.

Zapytaj o termin i dostępność!

Rodo

Bezpieczna, zautomatyzowana rezerwacja

Cały proces rezerwacji, płatności i zameldowania przebiega 100%  zdalnie, bez potrzeby osobistego kontaktu, co jest szczególnie ważne w czasach panującej pandemii. Rezerwacji oraz zapłaty całej kwoty można dokonać całkowicie online. Zameldowania można dokonać o dowolnej porze i odbywa się ono całkowicie samoobsługowo! Nie muszą Państwo odbierać kluczy !  Wszystkie nasze apartamenty wyposażone są w zamki szyfrowe z łatwą do zdezynfekowania klawiaturą. Unikalny kod generowany jest przez Recepcję i wygasa po zaraz po zakończeniu pobytu.

Dokładamy najwyższych starań aby Państwa pobyt w Apartamencie był bezpieczny dlatego wprowadziliśmy zaostrzone procedury dotyczące sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń a nasz personel sprzątający został w tym kierunku specjalnie przeszkolony. 

Udogodnienia dla Biznesu

Faktury VAT na maila
Samoobsługowe zameldowanie 24h
Darmowe WiFi
Biurko lub stół do pracy
Wygodne łóżka hotelowe
Wirtualna Recepcja

Wirtualna Recepcja jest do Państwa telefonicznej dyspozycji codziennie w godzinach 9-22 po numerem  61 8551763 oraz adresem mailowym apartamenty@very-berry.pl

Sprawdź dostępność Apartamentów i zarezerwuj online!

HOME  APARTAMENTY REZERWACJA       REGULAMIN        FAQ         KONTAKT        

Samodzielne Apartamenty w strategicznych punktach Poznania.

Zdalna Recepcja 24h:
  Tel. kom:  +48 536 961 480
apartamenty@very-berry.pl
check in 15.00 / check out 11.00

         

Call Now Button