+48 61 855 17 63 apartamenty@very-berry.pl

Dwa Apartamenty Targowe Jeżyce, City Center

2 Apartamenty w jednej lokalizacji: Zwierzyniecka 24

Lokalizacja:

Apartamenty Targowe Zwierzyniecka 24 zlokalizowane są w nowym budynku o ciekawej architekturze, w modnej zielonej dzielnicy Jeżyce, z przedwojenną zabudową kamienicową oraz najbogatszą ofertą gastronomiczną w mieście. Jeżyce znane są z wielu kameralnych restauracji z kuchnią z całego świata, ciekawych lokalnych pubów z muzyką na żywo. Budynek z windą znajduje się w centralnym punkcie Jeżyc, naprzeciwko wejścia do Starego Zoo, bardzo blisko Międzynarodowych Targów Poznańskich raz dworca PKP. Na dole w budynku restauracja. Dostępnych wiele miejsc parkingowych na ulicy w cenie 3zł/h (płatny w godzinach 8.00-18.00)

Apartament 09

(Studio z kanapą)

Apartament Targowy typu Studio dla 2 osób znajduje się zaledwie 400 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada rozkładany narożnik dla 2 osób w rozmiarze 140×200, aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Apartament posiada klimatyzację. Samodzielne zameldowanie za pomocą kodu SMS!

Opis Apartamentu 09

Ten nowoczesny apartament typu Studio dla 2 osób znajduje się zaledwie 400 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, w budynku z windą,  naprzeciwko wejścia do Starego ZOO. Posiada wygodny rozkładany narożnik dla 2 osób. Goście znajdą przygotowaną pościel i ręczniki. W mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka indukcyjna, mikrofalówka) jak również kawą, herbatą, tabletkami do zmywarki, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. W komfortowej łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są żelazko, suszarka do włosów. Zameldowanie może odbywać się całkowicie samoobsługowo za pomocą kodu SMS do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

Apartament 10

(Studio z łóżkiem hotelowym i balkonem)

Apartament Targowy typu Studio z balkonem i widokiem na Stare Zoo znajduje się zaledwie 400m od Międzynarodowych Targów Poznańskich! Posiada wygodne łózko hotelowe dla 2 osób (w konfiguracji double lub twin) oraz aneks kuchenny i komfortową łazienkę. Apartament posiada balkon! Samodzielne zameldowanie za pomocą kodu. Apartament posiada klimatyzację.

Opis Apartamentu 10

Ten nowoczesny apartament typu Studio dla 2 osób znajduje się zaledwie 400 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich, w budynku z windą,  naprzeciwko wejścia do Starego ZOO. Posiada wygodne łóżko hotelowe (w konfiguracji: małżeńskie lub dwa osobne łóżka) wraz z pościelą i ręcznikami.  W mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami AGD (lodówka, zmywarka, czajnik, kuchenka indukcyjna, mikrofalówka) jak również kawą, herbatą, tabletkami do zmywarki, ściereczkami  i artykułami pierwszej potrzeby. W komfortowej łazience z prysznicem goście znajdą mydło i szampon oraz ręczniki. W apartamencie dostępne są żelazko, suszarka do włosów, TV, stół oraz klimatyzacja!  Zameldowanie odbywa się samoobsługowo za pomocą kodu do zamka szyfrowego! Kod generowany jest jednorazowo i wygasa po zakończeniu rezerwacji.

HOME  APARTAMENTY REZERWACJA       REGULAMIN        FAQ         KONTAKT        

Samodzielne Apartamenty w najlepszych punktach Poznania. 

Wirtualna Recepcja 24h:
Tel:  +48 61 8551763  •  Tel. kom:  +48 536 961 480
apartamenty@very-berry.pl
check in 15.00 / check out 11.00

                 

Call Now Button
EnglishGermanPolishUkrainian